אודות בסט טרייד

ליאור זקרי גדל וצמח בחברת ניו ג'ינס המשפחתית כ-18 שנה, והוא עוסק בתחום הייצור, פיתוח מוצרים ויבוא מחו"ל מאז שחרורו מהצבא. בבואו להקים את חברת בסט טרייד, הוא התמחה והתמקצע בכל השלבים בתהליך הייצור והיבוא של בגדים ליבואנים ולקמעונאים בישראל. שנים רבות אלה של התמחות בסין ובהודו סייעו לו למפות את האזורים המתמחים בייצור בגדים מעולים לפי סוג ומטרות, והקשרים הענפים שרקם עם כל היצרנים והיצואנים שם מסייעים לו לפנות במדויק לכל יצרן לפי דרישות הלקוחות שלהם וצרכיהם. זהו ידע יקר ערך שהוא מעמיד כעת לרשותכם בחברת בסט טרייד

אמינות

בעידן הבינלאומי שבו אתם מוצפים מידע על אפיקי ייצור ואין ספור אנשי מקצוע שעומדים לרשותכם בכל העולם, נחוץ גורם אמין שאפשר לסמוך עליו ללא היסוס, גורם שמחבר את כל הפרטים לתמונה אחת ומספק לכם את כל אנשי המקצוע המתאימים לדרישות שלכם.

שקיפות

החברה פותחת לפניכם את כל מאגר הידע שלה וכל שלב בתהליך מתבצע מולכם בשקיפות מלאה, מבלי להתפשר על איכות היצרנים ואנשי המקצוע שעובדים על המוצרים שלכם. כל הנתונים מובאים לפניכם בזמן אמת, לשיקולכם ולהחלטתכם.

ייצור

חברת בסט טרייד מפתחת ומטפלת במוצר שלכם משלב הרעיון ועד הנחת המוצר המוגמר לפני דלת המחסן שלכם. החברה מפתחת את המוצר בעזרת אנשי המקצוע המצוינים שלה, דואגת לייצור ומייבאת אותו לארץ בשינוע מהיר.

מקצועיות

18 שנות ניסיון בחברה המשפחתית שלו הפכו את ליאור זרקי לאיש המקצוע היעיל והמיומן שהוא היום. פיתוח מוצר, ייצור, שיווק, פיקוח על הליכי ייצור, יבוא ושינוע הם המומחיות של ליאור כבר שנים. לא בכדי כל כך הרבה יבואנים וקמעונאים עובדים רק אתו כבר שנים רבות.

בטיחות

דגש מיוחד על בטיחות בייצור, בטיחות בשינוע, בטיחות בפיתוח ובפיקוח על שלבי העבודה. המוצרים שתקבלו לא רק עומדים בדרישות שלכם אלא הם גם עברו דרך ארוכה שיש לה תו תקן של איכות ובטיחות בכל שלב.

שירות

מצוינות היא לא רק מילה. זהו השירות המושלם לכל יבואן וקמעונאי שרוצה להרוויח בתחום זה מבלי לטרוח על כך בעצמו. החברה מקצרת הליכים של פיתוח וייצור המוצר מהרגע שאתם באים עם הרעיון ועד הרגע שהמשלוח נוחת בפתח המחסן שלכם.

החזון שלנו

חברת בסט טרייד מבטאת הצעד המקצועי הבא של ליאור, משום שהוא החליט לייעל את עבודת הייצור והיבוא של בגדים שונים כדי להפוך א התהליך לרווחי יותר לכל הצדדים. מדובר בחיסכון עצום בזמן משום שהחברה מציעה לכל מי שיש לו רעיון לפיתוח לפנות אליה לליווי מקצועי, לפיתוח המוצר ולמציאת היצרנים הטובים ביותר לסוג זה של מוצר בהתבסס על ניסיונו של ליאור, מבלי לעשות את העבודה בעצמם אלא להיעזר בשירותיה המצוינים. בדרך זו כל היבואנים והקמעונאים חוסכים בעלויות של מה שנקרא בענף – שכר לימוד. לא תצטרכו יותר לבזבז כסף וזמן בנסיעות לסין כדי למצוא את היצרנים ולנהל אתם משא ומתן, לא תצטרכו לבזבז כסף וזמן בבחירת היצרנים והמשווקים הלא נכונים. היבוא והייצור עולים בזאת שלב ומשתדרגים לשירותי פרימיום שטרם הכרתם בתחום זה.